Versenyeken részt vett tanulóink

Bálint Ágnes emlékére a Skaricza Máté Ráckevei Városi Könyvtár Rajzpályázata

2.évfolyam
Nagy Milica Száva I. helyezett
Köböl Szintia II. helyezett
Szenczi Zoé III. helyezett

3. évfolyam
Hrencsár Kolos I. helyezett
Nagy Péter II. helyezett
Tátrai Zita II. helyezett
Berta Flóra III. helyezett
Pataki Noémi III. helyezett
Tóth Marcell különdíj

5. évfolyam
Bonhardt Tamás II. helyezett
Schneider Csepke II. helyezett
Kádár Anna III. helyezett
Nagy Sándor III. helyezett

8. évfolyam
Lipódi Krisztina I. helyezett - egy 1 hetes nyári képzőművészeti tábort nyert!
Szabó Laura II. helyezett
Kaltenecker Anna II. helyezett
Gyimesi Bence II. helyezett
Bíró Richárd különdíj

Országos német levelező verseny
Bencs Lilla - Tóth Sándor 11. helyezés

Dunaparti Általános Iskolák XIII. HORGÁSZVERSENYE
Felső tagozat VI. helyezett
Alsó tagozat III. helyezett

KIS ISKOLÁK - ATLÉTIKA TÖBBPRÓBA CSAPAT
KIS ISKOLÁK - ATLÉTIKA SVÉDVÁLTÓ
KIS ISKOLÁK - ATLÉTIKA EGYÉNI TÖBBPRÓBA
Gyimesi Bence IV. korcsoport I. helyezés
Gyimesi Erika III. korcsoport III. helyezés
Holecz Júlia I-II. korcsoport I. helyezés

Yart napok - Rajzverseny Szigetújfalu
Horváth - Kosiba hanna 1. osztály I. helyezés
Hrencsár Virág 1. osztály II. helyezés
Sárácz Milos 1. osztály III. helyezés

Nagy Zsolt 2. osztály II. helyezés
Molnár Kincső 3. osztály I. helyezés
Kardos Eszter 3. osztály Különdíj

Teki-Totó országos anyanyelv tanulmányi verseny
Gál Eszter Csenge Arany fokozat

"Szövegértés-szövegalkotás, matematika a kompetencia tükrében"
Szigetcsép
Szerdahelyi Áron III. helyezés Gál Eszter Csenge III. helyezés

Szerdahelyi Luca, Bonhardt Gergő V. helyezés

"Barátunk a könyv" területi verseny
Szigetszentmiklós
Csipet-csapat II. helyezés
A csapat tagjai: Gál Eszter Csenge, Nagy Milica Száva, Szerdahelyi Áron

"Barátunk a könyv" területi verseny rajzpályázata
Szigetszentmiklós
Nagy Milica Száva II. helyezés
Bíró Viktor Péter III. helyezés

Körzeti Széchenyi matematika verseny
Szigethalom

Versenyzőink:Gál Eszter Csenge, Nagy Milica Száva, Szerdahelyi Áron

Fiú röplabda Diákolimpia Megyei Döntő
Mikó László, Keserű Norman, Fegyó Iván, Császár Dániel, Németh Márkó, Pataki Kolos, Guba-Csanádi Zsombor, Mozsárik Kende
V-VI. helyezés OKLEVÉL

Lány röplabda "D" korcsoport II. korcsoportos Diákolimpia
Holecz Júlia, Fekete Lili, Juhász Csenge, Pataki Petra, Gavalovics Míra, Bíró Nikol, Appel Laura, Udvarev Lilla, Gyimesi Erika
IV. helyezés OKLEVÉL

Fiú röplabda "A" csoport III. korcsoportos Diákolimpia
Mikó László, Fegyó Iván, Mozsarik Kende, Kaltenecker Péter, Keserű Norman, Németh Márkó, Pataki Kolos, Guba-Csanádi Zsombor
III. helyezés OKLEVÉL

Fiú röplabda "B" csoport
Gyimesi Bence, Zsöllér Zsolt, Busai Patri, Mikó László, Fegyó Iván, Mozsárik Kende, Selmeczi mre, Guba-Csanádi Zsombor
II. helyezés OKLEVÉL

Fiú röplabda IV. korcsoport Diákolimpia Megyei döntő

Mikó László, Fegyó Iván, Mozsarik Kende, Selmeczi Imre, Guba-Csanádi Zsombor,
Kaltenecker Péter, Zsöllér Zsolt, Busai Patrik
IV. helyezés OKLEVÉL

Széchenyi matematika verseny
2. évfolyam
Szerdahelyi Áron
Nagy Milica Száva
Gál Eszter Csenge
OKLEVÉL

III-IV. Korcsoportos Diákolimpia Megyei döntő
Atlétika Súlylökés fiú II. hely
Gyimesi Bence
Kövecsi Marcell
Bíró Richárd
Kollár Norbert

Kazinczy Szépkiejtési Verseny
Bencs Donát III. helyezés

Weöres Sándor Ves- és prózamondó verseny
Timár Anna
Berta Ferenc
Holecz Júlia
Udvarev Lilla

Faur Dominik különdíj

Ady nyelvi verseny Ráckeve
8. osztály csapata:
Finszter Panna, Kádár Dóra, Gyimesi Bence
1. helyezés

7. osztály csapata:
Mészáros Dóra, Légrádi Lilla, Papp Soma
1. helyezés

Skarica Máté Városi Könyvtár
Benedek Elek mesemondó verseny
Berta Ferenc 3. helyezés
Schneider Csepke emléklap
Udvarev Lilla, Holecz Júlia emléklap

Csepel- szigetközép Földtulajdonosok Közössége és a Pilisi Parkerdő Zrt. 11. alkalommal kiírt RAJZ pályázata - "Az erdő nem szemétlerakó !"

3-4. osztály kategória:
Sárácz Jázmin 1. helyezés
Pataki Noémi 2. helyezés
Cselovszky Loretta 3. helyezés

5-6. osztály kategória:
Schneider Csepke 1. helyezés

7-8. osztály kategória:
Bíró Richárd 3. helyezés
CIKK KÉPEK

Dömsödi terematlétika - Mikulás kupa

Lány csapat 5. osztály 1. helyezés
Appel Laura, Udvarev Lilla, Holecz Júlia, Gavalovics Míra, Juhász Csenge, Schneider Csepke
8. osztály 4. helyezés
Végh Valentina, Cserveni Fanni, Gyimesi Erika, Finszter Panna, Lipódi Krisztina, Kaltenecker Anna
Lány egyéni versenyben Holecz Júlia 3. helyezés

Fiú csapat 6. osztály 2. helyezés
Réti György, Kardos Mátyás, Tóth Sándor, Eősze Ákos, Marinkovicz Marcell
8. osztály 1. helyezés
Gyimesi Bence, Bíró Richárd, Kollár Norbert, Zsöllér Zsolt, Busai Patrik

Fiú egyéni versenyben Tóth Sándor 6. osztályos tanuló 1. helyezés
Gyimesi Bence 8. osztályos tanuló 3. helyezés